Od teraz będzie można położyć sobie na paznokcie Victorię Beckham, a właściwie zaprojektowany przez nią lakier do paznokci. Po kolaboracji marki Nails Inc. z Alexa Chung, przyszła pora na kolejną brytyjską celebrytkę.

Z technicznego punktu widzenia to Victoria Beckham zaprojektowała dla Nails Inc. dwa nowe, wyrafinowane odcienie lakieru do paznokci. W wyniku współpracy powstały kolory oryginalnie nazwane: „Bamboo White” i „Jude Red”. Zapakowane zostały w nieprzezroczyste czarne i białe buteleczki, inspirowane kolekcją Beckham wiosna lato 2015, która pozostaje w tej właśnie tonacji z dodatkiem głębokiej czerwieni. Lakiery będą pasowały do niej, zwłaszcza delikatna czerwony odcień.

Victoria Beckham to ewenement na skalę światową. Z średniej klasy celebrytki i wokalistki zrodziła się kobieta sukcesu, która konsekwentnie toruje sobie drogę w świeci mody. Victoria stopniowo buduje swoją markę i poszerza pola ekspansji. We wrześniu zadebiutowała z własną linią obuwia, a kilka tygodni później otworzyła swój pierwszy sklep na Dover Street w Londynie.

Kolaboracja z Nails Inc. to świetny sposób na debiut w świecie szeroko pojętej pielęgnacji urody, nie inwestując przy tym własnych funduszy. Beckham w ten sposób wybada rynek, czy jest popyt na kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem.

Jeżeli szukasz więc niebanalnego prezentu dla mamy czy siostry, warto zajrzeć na stronę Nails Inc., gdzie będzie dostępna limitowana edycja lakierów do paznokci stworzonych przez Victorię Beckham. Sprzedaż regularna bowiem rozpocznie się dopiero w lutym przyszłego roku.