Jeśli planujesz pobyt w japońskim Disneylandzie, koniecznie zatrzymaj się przy najnowszym projekcie studia Nendo. Artyści stworzyli zestaw praktycznych akcesoriów kuchennych – podstawki pod kubki, korki do butelek i tym podobne, w klimacie starych bajek Walta Disney’a. To z pewnością nie lada gratka dla fanów twórczości A.A. Milne.

Japońskie studio zaprojektowało serię z disney’owskimi postaciami w ramach promocji nowopowstającego programu telewizyjnego dla dzieci. Dodatki, wytworzone z żółtego silikony, nawiązują do Kubusia Puchatka i jego najbardziej znanych przygód – wszyscy kojarzymy biednego misia, który zakleszczył się w baryłce miodu czy próbował wznieść się do pszczół z pomocą kolorowego balona. Inspiracją dla podstawek pod kubki były ilustracje do książki Milne’go – drzwi do domu Puchatka, zawieszone wysoko na drzewie baryłki czy słynny zegar stojący w domu misia.

Teraz możemy ozdobić swoją kuchnię akcesoriami opartymi na motywach kultowej bajki. Oprócz dodatków do kuchni, studio planuje także wypuścić meble inspirowane tekstami A.A. Milne. Urocze akcesoria z Kubusiem Puchatkiem z pewnością znajdą nabywców nie tylko wśród miłośników serii.