Plakat kosmos dla dzieci – plastyczne przedstawienie wszechświata

Ta przepiękna ilustracja wspaniale ozdobi każdy dziecięcy pokój. Jest wykonana z troską o najdrobniejszy szczegół. Uczy zmysłu plastycznego i poczucia estetyki. Małych podróżników, otwartych na ekspedycje międzyplanetarne, ten wyjątkowy plakat zachęci do marzeń i planów o eksplorowaniu niesamowitych miejsc.

Kosmiczne plakaty
Kosmiczne plakaty

Kosmiczne plakaty w stylu retro

Dla tych, którzy czują, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, plakat ukazujący obcą planetę będzie ciekawą dekoracją wnętrza. Minimalistyczna kreska, stonowane barwy ziemi i retro stylistyka czynią go jedynym w swoim rodzaju. Jeśli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym montażu, zdecyduj się na zamówienie plakatu samoprzylepnego, drukowanego na materiale z warstwą kleju. Od razu po zakupie wystarczy oderwać papier zabezpieczający i docisnąć plakat w wybranym miejscu na ścianie. Działa on jak naklejka ścienna i w żadnym wypadku nie uszkadza powłoki malarskiej. Druk lateksowo-pigmentowy to technika pozwalająca na długotrwałą ekspozycję dekoracji nawet w silnie nasłonecznionych pomieszczeniach. Intensywna, nasycona kolorystyka oraz fotograficzne odwzorowanie detali czynią go świetną ozdobą wnętrza w stylu retro. Więcej interesujących plakatów z kosmicznymi motywami znajdziesz w sklepie internetowym https://decormint.com/pl/plakaty/kosmos.

Kosmiczne plakaty

Zodiak – znajdź magię we wszechświecie!

Los jest zapisany w gwiazdach! Sprawdź układ planet i ciał astralnych w miesiącu Twoich urodzin i dowiedz się, co szykuje dla Ciebie przyszłość. Jeżeli interesuje Cię parapsychologia i astrologia, plakat ze znakami zodiaku na pewno świetnie odzwierciedli obszar Twoich dociekań. Dekoracja ścienna wprowadzi do wnętrza odrobinę magii i nieoczywistości.

Kosmiczne plakaty


Plakaty z kosmosem. Gwiezdny pył i bramy galaktyk w zasięgu wzroku

Barwna mgławica to zjawisko, które zapiera dech w piersiach. Choć na co dzień nie jest dostępne dla ludzkiego oka, za sprawą wysokiej jakości plakatu może się to zmienić. Mgławica, emitująca blask pochodzący z rozproszonego światła gwiazd oddala Cię od małych, codziennych problemów i przenoszą do fascynującego i nie do końca odkrytego kosmosu.

Artykuł sponsorowany