W dużych miastach wciąż obserwujemy coraz większe zagęszczenie ludności, a co za tym idzie – tłok w autobusach i niemożebne korki na ulicach. Przemieszczając się między pracą a domem, tracimy mnóstwo czasu i nerwów. W odpowiedzi na te niedogodności powstał innowacyjny rower, który po dojechaniu do celu możemy w kilka sekund złożyć do kompaktowych rozmiarów i założyć sobie na ramię jak plecak.

Składany rower doskonale sprawdzi się podczas pokonywania krótkich tras między punktami. Możemy go rozłożyć między przystankiem autobusowym a stacją metra, przejechać w szybkim tempie kawałek trasy, a później złożyć go w plecak. Znacznie ułatwia to poruszanie się transportem publicznym. Także jazda samochodem staje się prostsza – teraz nie musimy szukać miejsca parkingowego tuż pod punktem docelowym, zawsze można podjechać kilkaset metrów rowerem!

Składany rower charakteryzuje nie tylko duża funkcjonalność, ale też ciekawy design i modna kolorystyka. Futurystyczna stylistyka i zestawienie stalowego beżu z pomarańczą z pewnością znajdzie fanów wśród miłośników nowoczesnego wzornictwa.

Rowery sprawdzą się także poza miastem. Wszechstronny dwukołowiec to świetna propozycja dla rowerzystów uprawiających downhill. Koniec z wciąganiem ciężkiego roweru na stok. Kompaktowy model wystarczy spakować na plecy. Idealny na piesze wycieczki, dzięki solidnym kółkom poradzi sobie zarówno na leśnych ścieżkach, jak i nierównych szlakach i wiejskich szosach.

Spakowany rower waży niecałe 9 kg. Plecak mieści także 19 litrów powierzchni do przechowywania – w sam raz na rodzinną weekendową wyprawę za miasto!