Po trudnej ciąży i obawach związanych z porodem, Kim Kardashina (35 l.) 5 grudnia urodziła syna, który waży 3,90 kg. Dzięki magazynowi PEOPLE  i  wpisom samej Kim na profilach społecznościowych, możemy dowiedzieć się więcej o tym, co działo się na sali porodowej. Oficjalny komunikat Kim i Kanye brzmiał lakonicznie: „Matka i syn czują się dobrze”.

Na łamach magazynu PEOPLE opublikowano: „Kim i Kanye są bardzo poekscytowani. Synek czuje się świetnie. Rodzice otrzymali masę prezentów i kwiatów. Luksusowy pokój w klinice jest cały udekorowany niebieskimi balonami”.

Kim jeszcze do niedawna zamierzała zdecydować się na cesarskie cięcie, ale ostatecznie poród odbył się siłami natury, chociaż trzy tygodnie przed planowanym terminem. Wcześniejszy poród spowodowany był pogarszającym się stanem zdrowia Kim.

Klan Kardashian / Jenner, jak zwykle w tego typu rodzinnych momentach, pozostał solidarny, a jego członkowie po kolei przybywali do szpitala.

Kim Kardashian i Kanye West nie kryli dumy i radości z narodzin drugiego dziecka. Synek najprawdopodobniej drugie imię otrzyma po ojcu Kim – Robercie. Co do pierwszego imienia trwają dyskusje. Krążyły plotki, że chłopczyk po tatusiu będzie Kanye Junior, następnie że Saint West. Rodzice nie potwierdzili ostatecznie żadnej z propozycji. Czekamy więc na informacje i życzymy rodzicom i dziecku dużo zdrowia i szczęścia.