To już oficjalnie potwierdzona wiadomość. Stało się. Johnny Depp i Amber Heard stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ceremonia miała miejsce w ostatni wtorek w rezydencji aktora w Los Angeles. 51-letni Depp i młoda, 28-letnia aktorka Amber Heard poznali się prawie cztery lata na planie thrillera „Dziennik zakrapiany rumem”. Rok później zostali parą, a na początku zeszłego roku zaręczyli się.

Uroczysta ceremonia ślubna z udziałem rodziny i przyjaciół ma odbyć się dodatkowo w najbliższy weekend na przepięknej, prywatnej wyspie aktora na Bahamach.  Podobno wyspa Little Hall's Pond Cay jest tak mała, że goście zostaną zakwaterowani na luksusowym jachcie pana młodego. Cóż, wyspa pewnie pomieściłaby wszystkich, ponieważ liczy sobie 45 hektarów, ale jacht urządzony został tak jak pięciogwiazdkowy hotel, dlatego goście będą mieli na nim zapewniony wystarczający komfort.

Johnny Depp już jakiś czas temu oświadczył się Amber, ale odrzuciła ona jego prośbę. Może wpłynęły na to wcześniejsze deklaracje Deppa, z których wynikało, że jest biseksualny. W każdym bądź razie w końcu aktor zdobył zaufanie swojej partnerki. To nie pierwszy ślub na jego koncie. W 1983 zawarł związek małżeński, a jego żoną została Vanessa Paradis, z którą spędził kilkanaście lat i mają dwoje dzieci: 15-letnią córkę Lily-Rose i 12-letniego syna Jacka.
Gratulacje dla młodej pary !!!