Jesień to pora roku, w której oficjalnie prym wiodą swetry i płaszcze. Generalnie stylizacje robią się jakieś cięższe i cieplejsze. Trudniej jest też zadbać o włosy i wybrać fryzurę, która przetrwa na deszczu i wietrze lub nakryta czapką.

Wiosną zadebiutował trend na boba i trwał tak nieprzerwanie przez całe lato aż do jesieni. Teraz też panuje na ulicach miast, gdzie można spotkać wiele piękności z bobem. Najlepsza fryzura na jesień musi być jednak ze swej natury idealnie niedoskonała i potargana.

Doskonałym przykładem wygodnej jesiennej fryzury jest propozycja Cate Blanchett zaprezentowana podczas pokazu kolekcji Louis Vuitton na sezon wiosnalato 2018. Aktorka miała zaczesane do tyłu włosy za pomocą płaskiej szczoteczki i żelu do włosów o silnym wchłanianiu się. Cate uczesanie podkreśliła długimi kolczykami z kryształkami, które są jednym z najpopularniejszych dodatków w sezonie jesień 2017.

Jakie fryzury będą modne jesienią 2017 ?

Diane Kruger zaczesała swoje lśniące blond loki na jeden bok, tworząc artystyczny nieład na głowie. Francuski look uzyskała dzięki ukrytej wsuwce za lewym uchem, która jest kolejnym sezonowym trendem.

Jakie fryzury będą modne jesienią 2017 ?

Kerry Washington zdecydowała się na podwiniętą, zaczesaną na bok grzywkę, która wpasowała się w nowe asymetryczne cięcie.

Jakie fryzury będą modne jesienią 2017 ?

Piosenkarka Selena Gomez wybrała natomiast prostą fryzurę z przedziałkiem po środku i lekko falowanymi na wietrze włosami, nawiązującymi do stylu lat 70.

Jakie fryzury będą modne jesienią 2017 ?