Jeśli spędziłaś długie godziny w kolejce i miałaś wystarczająco dużo szczęścia, żeby kupić wymarzone buty Yeezy, to musisz wiedzieć, jak trzeba je nosić. Sneakersy Yeezy pokochały gwiazdy i chętnie wybierają je do swoich stylizacji. Z butami firmowanymi przez Kanye West jest podobnie jak z torbami Birkin – wymagają od fanów prawdziwego zaangażowania, by je zdobyć, ponieważ sprzedają się z zawrotną szybkością. Od kiedy Kanye West i Adidas ogłosili współpracę w 2013, w dalszym ciągu ich sneakersy kosztują dużo i są towarem luksusowym. Garstka VIP-ów, którzy mają na liście kontaktów numer do Kanye, może pominąć słynne kolejki po Yeezy. Poza rodziną Kardashian-West-Jenner do klubu fanów sławnego obuwia należą takie gwiazdy jak Karlie Kloss, Gigi Hadid czy Hailey Baldwin. Zobaczcie, do czego zakładają one słynne buty…

 

Karlie Kloss ubiera czarne sneakersy Yeezy do szarej spódnicy maxi, białej bluzki i szaro-zielonego płaszcza.

Jak nosić buty Yeezy…

 

To nic niezwykłego, że Kim Kardashian West jest fanką Yeezy, często zakłada je do szarych spodni dresowych, kiedy udaje się w podróż samolotem.

Jak nosić buty Yeezy…

 

Bella Hadid połączyła czarne sportowe Yeezy 350 Boost z czarną koszulką i skórzaną mini spódniczką.

Jak nosić buty Yeezy…

 

Gigi Hadid od lat nosi czarno-białe buty Yeezy z materiału. Ukochane sneakersy zakłada zwłaszcza na treningi na siłownię.

Jak nosić buty Yeezy…

 

Hailey Baldwin nawet na czerwony dywan wchodzi w pomarańczowo-szarych Yeezy, łącząc je z elegancką szarą mini sukienką.

Jak nosić buty Yeezy…

I jeszcze raz Kim Kardashian West w butach Yeezy udająca się na siłownię…

Jak nosić buty Yeezy…