Wybór tenisówek męskich

Trampki męskie w klasycznej wersji powinny się znaleźć w każdej męskiej szafie. Jest to idealna propozycja przede wszystkim dla osób, które szczególnie dbają o detale i chcą się prezentować atrakcyjnie.

Najbardziej popularnym i standardowym rozwiązaniem są biało czarne trampki, które z łatwością można dobrać do własnego stylu. Warto jednak zwrócić uwagę na model, który w całości jest wykonany w kolorze czarnym. Cieszy się on uznaniem wielu pokoleń i prezentuje się o wiele bardziej atrakcyjnie niż tenisówki czarno białe.

Kolorowe tenisówki męskie to idealne rozwiązanie pasujące do różnych modeli jeansów. Takie casualowe stylizacje pasują idealnie zarówno do okazji formalnych i mniej formalnych.

Wybierając trampki męskie idealne do jeansów, warto zastanowić się czy lepszym rozwiązaniem będą buty wysokie czy niskie.

Dobór butów do jeansów

Jeansy to niezwykle popularne spodnie ze względu na swoją formę. Zostały one zaprojektowane w XIX wieku jako ubiór przeznaczony specjalnie dla rolników i górników. Po latach zostały one bardzo zmodyfikowane i stały się najbardziej popularnymi spodniami na świecie idealnymi niemal na każdą okazję.

Luźniejszy krój jeansów sprawia, że padują one do każdej sylwetki. Do jeansów bardzo dobrze pasują buty sportowe takie jak np. tenisówki. Spodnie w klasycznym kolorze grantowym najlepiej współgrają z brązowym obuwiem, z kolorem khaki lub mahoniu.

O czym jeszcze warto pamiętać wybierając jeansy i trampki?

Chcąc dobrać tenisówki męskie do jasnów nie należy się bać eksperymentów. Możliwości jest naprawdę dużo, a moda nie może być nudna. Światowej sławy projektanci proponują niezwykle odważne zestawienia, które dodają uroku i sprawiają, że mężczyzna prezentuje się naprawdę atrakcyjnie.

Warto zaznaczyć, że trampki świetnie się sprawdzą zarówno latem jak i wiosną czy jesienią, kiedy pogoda nie jest jeszcze taka ładna. Dlatego, stylizację z ich udziałem mogą być tak różne.

Dobrym posunięciem jest także wybór kolorowych czy wzorzystych jeansów i bardziej stonowanych tenisówek. Takie połączenie także będzie się prezentowało bardzo ciekawie.

Jeansy i tenisówki to bardzo popularne zestawienie, które z pewnością będzie się prezentowało atrakcyjnie w bardziej i mniej formalnych stylizacjach. Warto poświęcić trochę czasu i dobrać idealne elementy garderoby. Sprawdź także spodnie damskie jeansy.