Włoska firma meblarska „Dielle” zastosowała najnowsze trendy w designie i połączyła łóżko z szafą. Powstał funkcjonalny mebel, będący idealnym rozwiązaniem dla niewielkich mieszkań. Hybrydowe łóżko pozawala na maksymalne wykorzystanie minimalnej przestrzeni. Pomysł sprawdzi się także w pokoju dziecka, gdzie przy jego pomocy będzie można zachować porządek, chowając szybko porozrzucane ubrania czy zabawki.

Rama łóżka została zaprojektowana w taki sposób, że po podniesieniu materaca, otrzymujemy pojemną szafę. Nie bez powodu mebel przez twórców został nazwany „Łóżko-Pojemnik”. Rama łóżka podnosi się znacznie wyżej niż jej standardowy odpowiednik. Materac podnosimy w prosty sposób, za pomocą specjalnie zamocowanych wsporników, dzięki czemu szafa jest łatwo dostępna.

Powstała wnęka jest dość pojemna, chociaż nie powiesimy w niej dłuższych ubrań. Wnętrze szafy jest  pełni wyposażone w półki i schowki, a także posiada mini chodnik. Design hybrydowego łóżka jest uniwersalny i pasować będzie do większości pomieszczeń, nawet zaprojektowanych w odmiennych stylach.