Zebraliśmy wszystkie wiadomości, jakie mogliśmy znaleźć o ślubie Lady Gaga. Gwiazda i jej narzeczony, Taylor Kinney, co prawda, nie rozsiewają plotek na ten temat i raczej szczegóły zostawiają dla siebie, ale kilka ciekawostek o wielkim dniu przedostało się do szerszej publiczności.

Data  ślubu

Na pewno w tym roku, ale dokładny termin będzie niespodzianką. Tak mówił Taylor podczas popularnego programu The Meredith Vieira Show, który miał miejsce w październiku zeszłego roku…

Sukienka panny młodej

Lady Gaga w zeszłym roku w maju opowiadała, że suknia ślubna będzie taka, jaka spodoba się jej narzeczonemu. „Będzie dla Taylora”, powiedziała kontrowersyjna artystka, „Najważniejszy jest mój mężczyzna. Nie myślałam jeszcze o czymś konkretnym, ale cokolwiek to będzie, będzie totalnie dla niego”. Zapytano podobno aż 34 projektantów, jak wyglądałaby ślubna stylizacja Lady Gaga, a efekt okazał się oszałamiający. Wszyscy nadesłali szkice inspirowane stylem Lady Gaga.

Lista gości

Na pewno nie będzie krótka! Lady Gaga, jak każda Włoszka, marzy o wielkim weselu.

Przygotowania do ślubu

W marcowym wywiadzie z Ryan Seacrest, Lady Gaga ujawniła, że wszystkie kobiety w jej rodzinie będą brały udział w przygotowaniach do jej wesela. „Myślę, że gdybym nie pozwoliła mamie i pozostałej rodzinie w przygotowaniach do mojego ślubu, to pewnie zabili by mnie. Mam najlepszych pomocników na świecie!”.

mieć rękę, pomagając nakreślić swój specjalny dzień, mówiąc: "Myślę, że gdybym nie pozwolił mamie zrobić to z każdym z nas i moja rodzina-myślę, że jeśli bym odmowy kobiety w moim życiu harmonogram ślubie oni pewnie mnie zabije. muszę wszelką pomoc w świecie w drodze! "

Big Day

Wbrew powszechnemu przekonaniu, Lady Gaga twierdzi, że jej ślub będzie spokojny i utrzymany w  rodzinnym klimacie”. Ale nie wszystko da się, oczywiście, zaplanować i przewidzieć…