Znacie trend, który nigdy nie przemija w Hollywood? My znamy!!! Składanie hołdu innym sławnym ludziom lub bliskim. Gwiazdy robią to na różne sposoby, a jednym z nich jest wyrażanie pamięci i miłości poprzez strój. Na t-shirtach, bluzach, kurtkach, a nawet spodniach umieszczają dowolne kompozycje z postaciami sławnych osób.

KAIA GERBER

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Kaia Gerber, szczęśliwa 15-letnia córka supermodelki Cindy Crawford, złożyła hołd swojej matce, zakładając czarną bluzę z jej wizerunkiem. Wzbudziła tym niemałą sensację, ponieważ na zdjęciu Cindy jest topless…

TRACEE ELLIS ROSS

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Aktorka Tracee Ellis Ross zapewne w dzieciństwie tańczyła do piosenek swojej mamy, Diane Ross. Udowodniła to teraz, zakładając t-shirt z nadrukiem jej postaci. Świetnie do tego pasowały przycięte, białe jeansy, kremowy blezer i identycznego koloru półbuty.

MARION COTILLARD

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Marion Cotillard uhonorowała swoim strojem ikony muzyki lat 80. podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Wystąpiła w koszuli Filles à Papa, która przedstawiała zdjęcia takich sławnych postaci jak David Bowie, Michael Jackson, George Michael i Prince. Słowa „Never Forget”, wyrysowane na bluzce doskonale odzwierciedlają myśli i uczucia fanów – Nigdy Nie Zapomnimy!!! Popatrzcie też na wysokie, jasnoczerwone buty Marion – mistrzostwo…

SOPHIE TURNER

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Prawdziwe gwiazdy znajdują się na wyciągnięcie ręki, o czym dobrze wie Sophie Turner, zakładając z dumą bluzę z wizerunkiem dzieci.

JANUARY JONES

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Zapomnijcie o brzydkich swetrach! Najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić podczas ostatniego dnia pracy, jest ubranie motywującej bluzy z Rocky Balboa.

KEKE PALMER

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Oglądając stylizację Keke Palmer, możemy się domyślić, że jej ulubionym aktorem jest Leonardo DiCaprio, zaś filmem „Romeo i Julia” z 1996. Czarne skórzane spodnie natomiast są najlepszym tłem dla zdjęć młodego Leo w towarzystwie płatków róż.

BRIE LARSON

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Brie Larson wybrała najbardziej odpowiedni strój, jaki można sobie wyobrazić, czyli afirmacyjny t-shirt i legginsy z twarzą Larry’ego Davida i to nie jedną…

LILY COLLINS

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Justin Bieber ma wiele oddanych fanek, a wśród nich znajduje się Lily Collins.

BELLA HADID

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Bella Hadid dużo zrobi, by wywalczyć sobie miejsce na okładce Vogue. Jednym ze sposobów jest noszenie t-shirta z artystyczną wizją postaci Grace Coddington,  dyrektor kreatywnej w amerykańskiej redakcji Vogue.

CHRISTIE BRINKLEY

Gwiazdy na ubraniach gwiazd

Supermodelka Christie Brinkley  jest tak zakochana i szczęśliwa ze swoim nowym partnerem, że nie rozstaje się z nim nigdy, a John Mellencamp pojawił się oczywiście na jej koszulce.