Gwiazdorski duet, Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozpalają opinię publiczną swoim romansem od początku tego roku. Tym razem pokazali się razem, co jest rzadkością, na pierwszej samodzielnej wystawie fotografie Vijat Mohindra. Wystawa miała miejsce w ten weekend w Retail Space w Los Angeles.

Za sprawą myśli przewodniej „zawsze wierz w to, że coś wspaniałego się wydarzy” Cyrus przywdział mini sukienkę w stylu lat 60 w obłędnym słonecznym kolorze z wysoką stójką przy szyi. Założyła do niej na zmianę żółte i białe rajstopy oraz wysokie winylowe buty. Żółte zabawne akcesoria dopełniły stylizacji. Mnie szczególnie przypadły do gustu kolczyki w kształcie stokrotek. Nie można tez pominąć 3,5-karatowego pierścionka zaręczynowego z kolekcji Neil Lane.

Gwiazdy: Miley Cyrus i Liam Hemsworth na kolorowo

23-letniej Miley Cyrus towarzyszył jej narzeczony, 26-letni australijski aktor, Liam Hemsworth. Strój chłopaka był równie barwny. Bejsbolówka, pstrokata kurtka bomber, koszulka w paski i jeansy.

Para zerwała ze sobą  we wrześniu 2013, dlatego wszyscy śledzą z uwagą reaktywację ich związku. Muszę przyznać, że na zdjęciach z wystawy wyglądają razem naprawdę słodko…