Skórzana kurtka motocyklowa jest elegancką i podstawową częścią garderoby, która nie zawodzi nigdy i pasuje do każdego outfitu. Można ją zestawić z białą koszulką i jeansami, aby zyskać casualowy i luźny wygląd albo z kobiecą sukienką, aby nadać stylizacji nieco romantycznego charakteru.

Skórzana kurtka to ponadczasowy trend, który szybko nie wyjdzie z mody, jednak nawet takie elementy warto urozmaicać i odświeżać. Lily Rose-Depp z pewnością wie, jak to zrobić.

Gwiazdorska skórzana kurtka

Francusko-amerykańska aktorka podczas premiery Les Fauves w Paryżu założyła nieco bardziej elegancki krój kurtki motocyklowej – zwężany w pasie i z bufiastymi ramionami.

Te charakterystyczne dla mody z lat 80. elementy – szeroka góra, dopasowanie w talii – to jeden z głównych trendów 2019, zaprezentowany w kolekcjach takich gigantów mody jak Marc Jacobsa Alexander Wang czy Balenciaga.

Gwiazda sparowała kurtkę z rozpiętą białą bluzką i eleganckimi czarnymi dzwonami, nadając całej stylizacji błyszczące, wieczorowe wykończenie dzięki metalicznym, złotym obcasom.