Celine Dion prezentowała w tym tygodniu różne stylizacje podczas pokazów mody Haute Couture w Paryżu. Nie można pominąć sukni couture Iris van Herpen, którą nosiła kilka dni temu; ani sukienki pięknie odsłaniającej nogi z kolekcji Alexandre Vauthier. Dzisiaj jednak kanadyjska piosenkarka zdecydowała się na bardziej swobodny styl, w tym t-shirt z grafiką, którą oddała hołd pewnej dziewczynie z 2000 roku.

Noszona pod obszerną marynarką w kratę, koszulka z napisem „I Love Paris Hilton” to czysta gra słów. T-shirt pochodzi z najnowszej linii Vetements na sezon wiosna / lato 2020. W kolekcji znalazły się koszulki z różnymi odważnymi i niejednoznacznymi hasłami, od logo Playstation po „ecstasy” napisane tą samą czcionką, co Internet Explorer.

Gorąca stylizacja Celine Dion

Hołd Celine Dion dla Paris Hilton był nieoczekiwanym wydarzeniem, po trochę przypadkowym i zabawnym. Z pewnością gwiazda nie jest pierwszą osobą, która założy tego typu t-shirt; wkrótce zapewne zobaczymy w nich Nicole Richie, Kim Kardashian West, a nawet samą Paris Hilton.

Celine Dion uzupełniła swoją styluvę subtelnymi akcentami, a mianowicie czarną miniówą, szpiczastymi szpilkami, turkusowym wisiorkiem w kształcie serca, który wyglądał podejrzanie jak słynny klejnot z Titanica i eleganckimi kocimi okularami przeciwsłonecznymi Karen Walker. Gorąca stylizacja.