Gigi Hadid wspina się konsekwentnie po szczeblach kariery w modelingu. Twarz domu mody Tommy Hilfiger miała okazję trafić do świata mody haute couture. 20-letnia modelka wystąpiła w pokazie Atelier Versace couture wiosna 2016, który rozpoczynał Couture Fashion Week w Paryżu. Gigi zamykała inauguracyjny pokaz, idąc przed samą Donatellą Versace. Dołączyła w ten sposób do innych gwiazd modelingu,  takich jak Rosie Huntington-Whiteley, Behati Prinsloo, Stella Maxwell, Joan Smalls i Lara Stone.

Gigi Hadid prezentowała się zjawiskowo na wybiegu w kolekcji couture Versace. Miała na sobie coś w stylu „powycinanego czarnego garnituru”. Strój charakteryzował się głębokim dekoltem oraz mnóstwem rozcięć na ramionach, biodrach i talii. Blond loki modelki opadały prosto po bokach, zaś makijaż był intensywny, lekko przydymiony.

Gigi Hadid gwiazdą pokazu Atelier Versace

Hadid została także bliską znajomą Donatelli Versace, o czym nie zapomniała poinformować na Instagramie w słowach „miałam zaszczyt zamknąć dzisiaj show Atelier Versace. Kocham Cię Donatella Versace”. Miłość między modelką a projektantką jest chyba wzajemna, sądząc przynajmniej po ciepłych słowach Donatelli zapisanych na karteczce, udostępnionej przez Gigi na Snapchat.