Zakończenie letniego sezonu zamknęła gala MTV Video Music Awards, podczas której, trzeba przyznać, działo się więcej niż przez całe lato. Mówimy oczywiście nie tylko o wydarzeniach, która zawładnęły Internetem, ale też o wyborze strojów przez sławne gwiazdy.

Pojawiło się sporo zamieszania z tematem przewodnim dress code’u, ale pod koniec dnia wszyscy (oczywiście z wyjątkiem kilku osób) byli już odpowiednio ubrani.
A oto gwiazdy, które wydały niezłe pieniądze na stylistów…

Selena Gomez w najnowszej punkowej kolekcji Versace. Miałam co prawda wątpliwości co do kolekcji, ale młoda gwiazda Disneya wyglądała zaskakująco ładnie w sukience.

Katy Perry, jak jej nie kochać ? Tylko Katy wygląda odjazdowo w kolorowym aparacie na zębach i sukience Emanuel Ungaro.

Lady Gaga chyba znalazła swojego sobowtóra, bo jakoś nie mogę uwierzyć, że pojawiła się na imprezie w tak „prostym” stroju od Prabal Gurung ! Czy wyszło pozytywnie ? Pewnie, ale któż inny założy teraz sukienkę z mięsa, żebyśmy mogli dyskutować o tym przez kolejne kilka miesięcy ?

Jennifer Hudson od kiedy zaczęła pracować nad swoją figurą, polepszyła chyba też swój styl (albo stylistę), bo wybór czarno-białego stroju od Christian Dior był idealny.

Adam Lambert musi koniecznie podziękować styliście za wybór garnituru od Lanvin, bo tylko dzięki temu zapomniałam o tym, jak bardzo nie lubię jego muzyki.

Rihanna ze swoją postawą „don’t give a f*ck” założyła T-shirt vintage MC Lyte i jeansy „swojego” projektu dla River Island.
Ciara w Givenchy Couture dała natomiast przykład Kim Kardashian, jak powinny by
noszone sukienki od Givenchy.

Autor: Tina