Tym razem kilka słów o największych wpadkach podczas Gali MTV Video Music Awards 2013, oczywiście modowych.

Oto gwiazdy, które zapomniały, co znaczy słowo „klasa”…
Googlując w zdjęciach piosenkarki Miley Cyrus podczas VMA, najprawdopodobniej trafimy głównie na kompromitujące miny, pozy i ujęcia podczas jej występu, i mało kto zauważy, że ubrana była w równie koszmarny vintage Dolce&Gabanna.

Sarah Hyland pomimo że była jedną z najdyskretniej ubranych młodych gwiazd, nie postarała się za bardzo z wyborem sukienki. Na ogół dziewczęce kroje zastąpiła nieco dojrzalszym modelem od Marchesa, niestety, nie wyszło jej to na dobre.

Erin Wasson dobrała całkiem fajną narzutkę od Alexandre Vauthier do swojego bikini, szkoda tylko, że to nie pool party.
Taylor Swift, ukochana dziewczyna Ameryki, chyba straciła kilku fanów, skoro z bajecznych kreacji Couture zeszła na poziom „nudnego” Herve Leger.

Lil’ Kim... Nie mam nic do powiedzenia na temat jej stroju od Anthony Latimore, ale koniecznie chciała podzielić się ze światem swoją pomyłką modową.

Willow i Jaden Smith… ich jakże wyrafinowani rodzice muszą płakać po nocach nad stylem swoich dzieci.

Grimes i 2Chainz w jednakowych spodniach Versace. Wiedzieliśmy chyba wszyscy, że znajdą się ubraniowi tweens, ale żeby innej płci. Musiało być niezręcznie.

Rita Ora chyba trzymała suknię Alexandre Vauthier Couture na rozdanie Oscarów, ale że nie dostała zaproszenia, to pochwaliła się nią tym razem. Cóż… close enough.

Autor: Tina