Kolekcja Oakley Odyssey obejmuje zestaw siedmiu okularów przeciwsłonecznych, które poprawiają wzrok dzięki zaawansowanej technologii soczewek. System soczewek Prizm pozwala użytkownikom zobaczyć więcej i wyraźniej. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu filtru soczewkowego o wysokim kontraście, który wzmacnia kolory i szczegóły.

Futurystyczne okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne z tej kolekcji wyróżniają się futurystycznym designem. Zawierają charakterystyczną dla firmy Oakley technologię ochrony przed uderzeniami, która pozwala na użytkowanie okularów nawet w trudnych warunkach bez obawy o uszkodzenie soczewek.

Futurystyczne okulary przeciwsłoneczne

Kolekcja Oakley Odyssey składa się z siedmiu par sportowych okularów przeciwsłonecznych podzielonych na trzy różne style: Colorshift Splatter, Holographic i Poseidon. Występują w dwóch wersjach, standardowej i azjatyckiej, a niektóre są dostępne na receptę.

Futurystyczne okulary przeciwsłoneczne

Okulary Oakley Odyssey można intensywnie użytkować dzięki lekkiej oprawce i bezpiecznemu dopasowaniu. Sprawia to, że okulary możemy nosić wygodnie przez cały dzień. Szalone kolory i futurystyczne kształty natomiast sprawią, że na pewno zostaniemy zauważeni.

 

Źródło zdjęć: Oakley