odpowiedz

Powiedzieć o uczuciach?

hipcio4 ten post 07-03-2016 23:59
Wiem, że najlepiej byłoby napisać trzy zadania, żeby nie było czytania, ale chyba tak się nie da.

Znamy się 6 lat, poznałam go zaraz po wyjeździe na studia. Na początku mi się spodobał i zależało mi, potem po różnych przejściach i zranieniach też z jego strony stwierdziłam że nie ma to sensu, ale nadal się przyjaźniliśmy. Przez jakiś czas nawet spotykałam się z jego bratem, ale zawsze był gdzieś tam w tle, po każdym zauroczeniu wracałam z uczuciami do niego. Jestem zmęczona czekaniem na to że może kiedyś mnie zauważy, może kiedyś się domyśli.

Chciałabym po prostu wiedzieć czy to ma jakikolwiek sens, czy mam czekać?

Przez cały ten czas, on jest sam. W ogóle chyba nigdy nie był w żadnym poważnym związku. Tak jakby bał się kobiet, czasem tak mówi. Choć było kilka dziewczyn z którymi się spotykał. Było też kilka które wcześniej próbowały mu "wyznawać miłość" więc bardzo się boję dołączyć do tego grona. To trudny typ "zakompleksiony narcyz" z drugiej strony ja, niezbyt ładna, za to silna i konkretna. Wiem że mnie lubi, wiem że i ufa, ale nie wiem czy znaczę dla niego więcej. Wiem o nim wiele rzeczy, które powinny sprawić że nigdy nie będę z nim chciała być, on też o tym doskonale wie, ale moich uczuć to nie zmienia. I tak bardzo chciałabym spróbować...

Większość naszych znajomych widzi że do siebie pasujemy, ciągle ktoś to komentuje, ale totalnie nie ma między nami fizyczności, tak jakbyśmy się obydwoje tego bali.

Teraz wyjeżdżam na 3 miesiące (będziemy się w międzyczasie widywać ale 2-3 razy, a normalnie widujemy się kilka razy w tygodniu) pomyślałam że może to dobry moment żeby mu powiedzieć, ile dla mnie znaczy... Ale to chyba nie ma sensu.
Baretka ten post 28-06-2016 02:20
A po co mu to chcesz powiedzieć? Mam wrażenie, że to Ty masz potrzebę powiedzenia mu tego. Moim zdaniem będziesz mogła mu to powiedzieć gdy będziesz pewna, że on chce to usłyszeć. Żeby jego i siebie lepiej zrozumieć pogadaj sobie z psycholożką z [/url=http://mind-spa.waw.pl/]http://mind-spa.waw.pl/[/url]
Areanay ten post 16-05-2018 13:07
Witajcie :) Przychodzę z misją znalezienia idealnej niespodzianki dla mojego chłopaka. Za niecały miesiąc mamy rocznicę- nie wiem kiedy to zleciało ale już czwartą! Dawid odkąd pamiętam narzeka, jak mało jestem romantyczna i że moje prezenty są niezbyt zaskakujące. Wiem, wiem... zazwyczaj taka sytuacja występuje w drugą stronę :P Stwierdziłam, że nadszedł czas aby udowodnić jemu, że się myli :P Spisałam na kartce kilka porad z tej strony https://lovvi.pl/prezenty/romantyczny tylko teraz nie wiem, na który z nich się zdecydować. Pomóżcie mi proszę: kupić mu voucher na wspólny kurs tańca czy masaż??
Kaśka ten post 16-05-2018 17:17
masażu nie radzę :-)
marcysia ten post 20-05-2021 08:35
Zawsze warto mówić!
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1