odpowiedz

Suplementy

Olga34 ten post 27-05-2015 15:47
Suplement diety - dodatek, uzupełnienie diety.

Łykacie jakieś tableteczki na różne dolegliwości, które nie wymagają wizyty u lekarza czyli tak zwane suplementy diety?, które są dostępne w sklepach zielarskich, drogeriach czy w aptekach.

Uważacie, że to sztuczna chemia czy coś dobrego dla naszego organizmu?

Suplementy to nie tylko jakieś witaminy, mogą być też zioła w tabletkach. Wolicie zjeść naturalny owoc/warzywo lub iść prostrzą drogą i połknąć małą pastylke? Zastepując np. czosnek, który nie każdy lubi lub tran.

Sama łykam preparaty na włosy, (wit.B2, B6, B12 i inne)
na nawilżenie wewnętrznych warstw skóry od środka, (wit. A+E)
suplement na bazie borówki czernicy (na oczy)
raz na jakiś czas żelazo
w okresie jesienno-ziomwym dużo witaminki C (wzmocnić odporność)
Oczywiście nie wszystko na raz ale z umiarem.

Taki cytat przytocze nie mojego autorstwa:
"Zażywamy lekarstwa i farmaceutyki, aby wyzdrowieć, natomiast suplementy stosujemy, aby nie popaść w chorobę i nie stracić zdrowia"

Wypowiadając sie nie używajmy nazw żeby nie reklamować firm farmaceutycznych tylko co i na co, jakie ma właściwości dla naszego organizmu. Skład, działanie itp.
Bombonierka ten post 22-07-2015 01:35
Ja bym powiedział, że suplementy tylko uzupełniają naszą dietę i mogą wspierać nasze działania dietetyczne. AmerPharma http://amerpharma.com/o-nas/ w Lublinie tworzy różne suplementy pod konkretne wymagania dla odchudzających się czy uprawiających aktywnie sport i budujących sylwetkę. Przygotowują receptury i dopuszczenia do sprzedaży. Dzięki nim każdy może stworzyć własna markę suplementów i sprzedawać je odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na suplement.
Anonim ten post 27-02-2016 16:22
Pracowałam dla agencji reklamowej Concept Interactive w Warszawie, która robiła reklamę na forach internetowych dla AmerPharma. Nie dostałam za to zapłaty. To jedna wielka ściema. Jak ktoś ma dobre produkty, to nie musi się reklamować w ten sposób.
ewelka ten post 29-07-2016 12:25
Ja bardzo lubię naturalne suplementy z hepatica. Jest to polski sklep dlatego mam pewność, ze produkty są sprawdzone
Monia ten post 10-01-2017 14:30
ja jestem zdania, ze jak produkty które kupujemy sa dobrej jakości nie musimy zażywać już żadnych suplementów, ja kupuje zdrowa ekologiczną żywność na ecoforlife24.pl
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1