Marka AVON przedstawia nową wodę toaletową dla mężczyzn AVON Black Suede Sport. Nowy zapach to kwintesencja męskości – jest klasyczny i surowy, ale zarazem wyrafinowany
i elegancki. Jego ambasadorem został Krzysztof Hołowczyc – kierowca rajdowy, będący wzorem męskości i elegancji.

Nowa woda toaletowa powstała z myślą o mężczynach silnych, zdecydowanych i jednocześnie stylowych, którzy cenią sobie elegancję w każdej sytuacji.

AVON Black Suede Sport to zapach rześki, ziołowo-pikantny z lekką goryczką. Zdecydowany – opisuje go Krzysztof Hołowczyc.

We flakonie zamknięto obraz prawdziwego mężczyzny. Moc, odwaga i siła to odwieczne atrybuty męskości, które perfumiarze od wieków wyrażają w kompozycjach zapachowych za pomocą nut drzewnych. Drzewo - symbol stabilności i potęgi pojawia się w AVON Black Suede Sport pod postacią wetiweru. Ten składnik, choć botanicznie niebędący drzewem, jest jednym z najbardziej drzewnych zapachów w palecie perfumiarzy. Żywiczny, wytrawny, o wyrazistej nucie ziemi, przywodzi na myśl surowość aromatów lasu. Wetiwer to zapach mężczyzny-wojownika.

Atrybuty męskości to także elegancja, styl i klasa, które w AVON Black Suede Sport wyraża wyrazista nuta szałwii. Szałwia muszkatołowa to jeden z najważniejszych ziołowych surowców w męskich perfumach. Kojarzy się z nienaganną elegancją, kwintesencją męskiego szyku. Już Napoleon pachniał ziołami, roztaczając dookoła aurę francuskiego stylu, bystrego intelektu i niepohamownej odwagi.

Prawdziwy mężczyzna jest także dynamiczny i  pełen wigoru. W kompozycji AVON Black Suede Sport ten ożywczy, radosny akord tworzą cytrusy. Rześka, musująca nuta głowy jest jak uśmiech, którym mężczyzna kradnie serce kobiety. Dzięki niej zapach nabiera lekkości, powietrza i słonecznego ciepła.

Wreszcie, prawdziwy mężczyzna jest także zmysłowy. Namiętność, gra zmysłów to w AVON Black Suede Sport piżmowa baza, która pachnie na skórze przez wiele godzin. Gorące, kaszmirowe nuty kuszą
i przyciągają.

Flakon wody toaletowej AVON Black Suede Sport odzwierciedla zarys męskiego ciała. Zdecydowane linie, surowy kształt, mocna bryła butelki są jak postać wojownika - twarda i niepokonana. Po zdjęciu nakrętki flakon jeszcze bardziej przypomina męską sylwetkę z szerokimi barkami i atletyczną budową ciała. Muskularny, silny i niezłomny - taki jest mężczyzna AVON Black Suede Sport.

Dostępność: zapach dostępny jest od 28 maja 2015 r.

Wodę toaletową AVON Black Suede Sport można zamówić u Konsultantek AVON, a także poprzez stronę www.avon.pl oraz kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Cena regularna: woda toaletowa AVON Black Suede Sport 75ml, 74 zł

Nuta głowy: cytrusy
Nuta serca: liście szałwii
Nuta bazowa: wetiwer