Jak w dzisiejszych czasach miłośnik soków może być przyjazny środowisku, kiedy wszystkie owocowe napoje w sklepie dostaniemy tylko w kartonach lub plastikowych pudełkach? Na rynku pojawiło się rozwiązanie, które pokochają nie tylko miłośniczki natury. Juice in the box, czyli kolorowe, wielorazowe pudełka na napoje, przypominają do złudzenia kartonowe opakowania na soki. Z tą różnicą, że można je wielokrotnie napełniać i myć w zmywarce.

Juice in the box pozwalają znacznie ograniczyć wyrzucanie opakowań, dzięki czemu stanowią  ekologiczną alternatywę dla opakowań na wynos i kawiarnianych kubków. Wielorazowe kubki pokochają małolaty, pudełka są dostępne w pięciu soczystych kolorach.

Wyposażone w zatrzaskiwane wieczko i słomkę, opakowania doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie do szkolnego drugiego śniadania. Wybierając Juice in the box mama ma dodatkowo wpływ na to, co pije jej pociecha. Do pudełka można nalewać domowe soki i ekologiczne napoje. Juice in the box jest świetnym przykładem na to, że życie ekologiczne nie musi być niewygodne i uciążliwe.