Prawdopodobnie kiedy myślicie o noszeniu spodni dresowych, automatycznie powracacie myślami do zamierzchłych czasów, kiedy to męskie dresy symbolizowały niszową subkulturę Sebixów i blokowiska. To były ciemne czasy, IMO. Ale, na szczęście, spodnie dresowe przeszły długą drogę i są sposoby na wykorzystanie ich w taki sposób, by wyglądać porządnie (sprawdź aktualną ofertę spodni dresowych Preorder.pl!). Możesz nosić męskie spodnie dresowe, joggery, a nawet piżamę..., jeśli czujesz się super odważny. Możesz wyglądać świetnie i jednocześnie czuć się komfortowo. W rzeczywistości możesz nawet zostać uznany za naprawdę stylowego gościa w, wydawać by się mogło, domowym outficie! Sprawdź te łatwe sposoby noszenia dresów bez obciachu.

Styl miejski dla mężczyzn... Zazwyczaj uważa się, że mężczyźni nie mogą przebierać zbytnio w ciuchach i kombinować z modą,, ponieważ nie ma dla nich zbyt wielu opcji. W ten sposób ukształtowało się nastawienie całego społeczeństwa, ale kiedy się rozglądamy, widzimy na ulicach wielu mężczyzn, którzy potrafią stworzyć fantazyjne kombinacje, a jednocześnie wyglądają na stylowych i eleganckich.

Męskie spodnie dresowe są ogólnie uważane za nadające się jedynie do ćwiczeń, joggingu lub domowego użytku spodnie, ale niewielu mężczyzn wie, że mogą je nosić jako inną odzież, w wielu ciekawych zestawieniach, tak by móc swobodnie wyjść z domu.

Kilka pomysłów, które oferujemy poniżej pozwolą Wam spojrzeć na ten temat z grubsza inaczej:

# 1: Kolorowe spodnie dresowe

Czasem można urozmaicić swój workoutowy outfit za pomocą dwukolorowych lub fantazyjnych dresów, dodając więcej szaleństwa do ubrania.

# 2: Szarość i czerń

Czarny pasuje do wszystkich kolorów, więc dlaczego nie nosić klasycznej kombinacji czerni i szarości w wydaniu męskich spodni dresowych z koszulkami wszelakiej maści?! Jeśli uwielbiasz nosić takie klasyki, koniecznie sprawdź dresy takich marek jak: Patriotic, Urban Classics, Stoprocent, Alkopoligamia, Elade, El Polako, High Life, Prima Sort, Chada Proceder, Diamante Wear, Lucky Dice i wiele innych.

# 3: Dresy w połączeniu z kurtką i fantazyjnymi koszulkami

Możesz również połączyć męskie spodnie dresowe z fantazyjnymi koszulkami i żakietami, aby nosić je podczas imprez czy bardziej szykownych wyjść.

# 4: Styl lotniskowy - podróże kształcą

Podobnie jak wielu znanych celebrytów i raperów, spodnie dresowe świetnie nadadzą się na podróż, czy na lotnisko. Połącz je z ciekawą koszulką i kurtką bomberką.

# 5: Sportowa siłownia

Możesz również nosić nieco wyższe spodnie dresowe, tak jak to nosisz na siłowni. Do tego stylowa bluza bez kaptura, snapback i outfit na wieczorne wyjście do parku gotowy!

# 6: Długie płaszcze z dresami na zimę

Tak, długie płaszcze można dosłownie połączyć ze wszystkim, więc dlaczego nie nosić ich z dresami. Uwielbiasz nosić długie płaszcze? Sprawdź ten niesamowity zestaw, a być może uzyskasz look pełen finezji, dzięki któremu na pewno wyróżnisz się z tłumu!

Dresowy look na jesień?
Dresowy look na jesień?
Dresowy look na jesień?