Zespół designerów Alvarae zaprojektował domek dla zwierząt La Maison Noire. Projekt okazał się tak udany, że uzyskał szereg nagród, w tym A 'Design. Domek przeznaczony jest dla małych i średnich zwierząt domowych.

Zbudowany został z włókna węglowego przy użyciu technologii, zwanej infuzją próżniową. Proces ten pozwala na bardzo wysoką precyzję przy równomiernym nakładaniu włókna węglowego i żywicy, zapewniając wyjątkowo gładką powierzchnię i wykończenie.

Design: komfortowy dom dla zwierząt

Włókno węglowe posiada dodatkowy atut, ponieważ obniża przewodzenie cieplne, a tym samym w okresie letnim i zimowym zapewnia zwierzętom komfort. Konstrukcja domku umożliwia cyrkulację naturalnego światła i świeżego powietrza, dzięki czemu nasz pupil posiada najlepsze warunki klimatyczne przez cały rok. Dodatkowo możemy zatrzasnąć dach kontenera, aby w zimniejszym okresie zwierzęciu było ciepłej.

Design: komfortowy dom dla zwierząt

Domek dla zwierząt La Maison Noire poza praktycznymi i funkcjonalnymi aspektami, został zaprojektowany precyzyjnie, z dbałością o detale. Designerski gadżet jest dostępny w wielu kolorach. Dzięki ukrytemu delikatnemu oświetleniu LED domek przeistacza się w doskonały punkt orientacyjny.