Plantui 6 to doskonała propozycja dla osób, które nie mają ręki do roślin. Prawdą jest, że zdarzają się takie osoby, które nie nadają się w ogóle do uprawy ziół i warzyw. Bez względu na to, czy szukają uspokajających właściwości przyrody, czy po prostu potrzebują świeżych warzyw, nie potrafią zająć się przydomowym ogródkiem lub mini hodowlą na balkonie. Na szczęście, są takie firmy jak Plantui, które oferują niezawodne opcje do uprawy roślin w domu.

Design: inteligentny ogród

Plantui 6 to inteligentny ogród domowy, w którym zastosowano technologię wykorzystywaną w profesjonalnych szklarniach. Ma wbudowane, regulowane światło, które wpływa na wzrost ziół i warzyw, których nie musimy sadzić bezpośrednio do ziemi. Specjalne urządzenie automatycznie nawadnia rośliny kilka razy dziennie. Imponujące jest to, że użytkownik ma kontrolę nad tempem wzrostu hodowli. Wystarczy ustawić Plantui 6 w „przerwie wakacyjnej”, a wówczas wzrost roślin zostanie spowolniony. Pozwoli nam to na wykorzystanie świeżych ziół i warzyw po powrocie z wakacji.

Design: inteligentny ogród

Plantui 6 poza swoimi walorami praktycznymi, jest udanym przykładem minimalistycznego design zastosowanego w urządzeniu codziennego użytku. Musicie przyznać, że taka domowa mini szklarnia wygląda rewelacyjnie i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających miłośników designu.