Javier Calleja we współpracy z Case Studyo zaprezentował nowy zestaw wazonu i doniczki na kwiaty. Oryginalną kolekcję dodatków do domu i ogrodu nazwano „POT TOP POP”. Wykorzystana przez designera kreskówkowa estetyka nadała funkcjonalnym elementom zabawnego charakteru. Hiszpański projektant wykorzystał wielookie postaci z kreskówek, aby stworzyć modne dodatki.

Design: doniczki POT TOP POP

Każdy egzemplarz wazonu i doniczki został podpisany i ponumerowany. Uczyniono to w celu zapewnienia autentyczności produktom, które wypuszczono na rynek w limitowanej ilości 500 sztuk. Modne dodatki zapakowane zostały w dedykowane obudowy i wytrzymałe opakowanie, co ma umożliwić ich bezpieczną wysyłkę.

Design: doniczki POT TOP POP

Case Studyo o swoim najnowszym dziele wyraża się słowami, że „dowcipny artysta skorzystał z okazji, aby jeszcze bardziej poszerzyć swój wszechświat i nadać funkcjonalny wymiar kultowym postaciom. Rezultatem jest oszałamiający duet, para najlepszych kumpli w postaci wazonu i doniczki na kwiaty. Obie postacie mają hipnotyzujące oczy, oferujące kojące i współczujące spojrzenie.”

Źródło zdjęcia: Case Studyo