Czy kolor w modzie ma aż takie znaczenie? Pokusimy się o stwierdzenie, że chyba już nie. Wciąż ogłaszane są coraz to nowe modne kolory roku, ale przecież wszystko już w modzie było. Nie nastawialibyśmy się więc na to, że jakieś gremium ustaliło właśnie ten, a nie inny kolor najmodniejszym w tym roku, ale sięgalibyśmy po te produkty, które nam się zwyczajnie podobają i w których będziemy czuli się dobrze.

Czy kolor w modzie ma znaczenie?

Kultowe buty Nike Air Mac 97 pojawiły się w nowym oryginalnym kolorze. Marka wybrała tym razem ciepły, intensywny kawowy odcień, który smakoszom kawy powinien dobrze się kojarzyć. Nowe sneakersy Nike zostały wykonane z miękkich materiałów, a mianowicie z zamszu i skórzanej siatki. Jakościowe komponenty podkreślają przyjemną w dotyku teksturę obuwia. Orzechowo-brązowy kolor cholewki uwydatniają falujące panelowe przeszycia.

Czy kolor w modzie ma znaczenie?

Gruba podeszwa nowych Nike Air Mac 97 została utrzymana w kontrastującym do całości kremowym odcieniu. Detale brandingowe są subtelne i występują w postaci naszywki z klasycznym logo Nike w kolorze czerwonym. Zabawnym akcentem jest natomiast postać małego kota w kubku, naklejona na wkładce buta.

 

Źródło zdjęć: Nike