Pisaliśmy niedawno, że  Jennifer Lawrence nawiązała współpracę z domem mody Dior. Wydawało nam się wówczas, że uroda tej właśnie aktorki idealnie pasuje do stylu marki i wkrótce będziemy mieli okazję, by podziwiać perfekcyjne stylizacje Jennifer na czerwonym dywanie. Tymczasem nie trzeba było długo czekać, żeby stwierdzić z zaskoczeniem, że także Kiernan Shipka doskonale pasuje do stylu marki. Młoda aktorka w casualowej sukience Diora umiejętnie połączyła dziewczęcość i świeżość z elegancją i nowoczesnością. Bez problemu nadaje się, by zostać It Girl Dior.

Mieliśmy okazję oglądać Kiernan podczas corocznego eventu zorganizowanego przez W Magazine, ubraną od stóp do głów w sukienkę Dior. Materiał w biało-czarną kratkę rozszerzał się poniżej bioder, przechodząc w ponadgabarytowe kieszenie. Wiązane, czarne buty, przypominające kształtem baletki, dodawały elegancji i wyrafinowania. Podobnie jak nowoczesna fryzura z miękkim falami, przypominająca klasyczne uczesania rodem z Hollywood.

Perfekcyjny wygląd aktorce pomogli stworzyć styliści Jill Lincoln i Jordan Johnson, którzy od jesieni stylizują swoją klientkę w myśl dewizy: „radość, młodość, uroda”. Tych trzech cech bez wątpienia nie brakuje Kiernan, a w takich ubraniach Diora na pewno będzie wyróżniać się wśród gwiazd, nawet na czerwonym dywanie.