W ciągu kilku miesięcy urodzona w Bronksie raperka stała się modową inspiracją fanek na całym świecie. Stało się tak dzięki pamiętnym stylizacjom, które założyła na Fashion Week w Nowym Jorku i Paryżu. Oprócz tego gwiazda wydała debiutancki album Ivasion Of Privacy, który przyniósł jej ogromną popularność i co najważniejsze urodziła pierwsze dziecko – dziewczynkę, której dała na imię Kulture Kiari.

Obecnie Cardi B jest w trasie promującej jej płytę i gra koncerty w Australii oraz Nowej Zelandii. Ekscentryczna piosenkarka na scenie prezentuje się świetnie w swoim jednoczęściowym, błyszczącym kostiumie w jednolitym odcieniu szmaragdowej zieleni.

Kilka dni temu raperka wrzuciła na swój instagramowy profil radosne zdjęcie, na którym skacze w wodzie na czarnej, piaszczystej plaży. Ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy w kolorze jasnoróżowym z dużym czarnym nadrukiem „Gucci” z przodu.

Cardi B jest gotowa na nowy rok 2019, ma w sobie dużo energii i z pewnością będzie można dużo o niej usłyszeć w najbliższych miesiącach.