Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza i zmienia się co chwila, raz jest zimo, raz trochę cieplej. Taki etap pośredni. Dobranie garderoby w takich warunkach bywa trudne, a zwłaszcza butów. Bywają też takie dni, kiedy najlepszym rozwiązaniem jest para wygodnych butów, którym żadne deszcze czy błoto nie są straszne.

Buty gwiazd: Vagabond Cosmo 2.0

Kendall Jenner

Kendall Jenner i Katie Holmes są zgodne co do wyboru obuwia, które radzi sobie w okresie przejściowym. Gwiazdy, jak można zobaczyć, są zadowolone z streetwearowych butów, które pasują do swobodnego stylu, a jednocześnie są wygodne. To buty Vagabond Cosmo 2.0. Szwedzka marka obuwnicza Vagabond specjalizuje się w modnych fasonach, które są jednocześnie praktyczne i wytrzymałe. Coraz więcej influenserów i celebrytów sięga po ich buty.

Buty gwiazd: Vagabond Cosmo 2.0

Katie Holmes

Największym hitem Vagabon okazał się właśnie model butów Cosmo 2.0. Modne buty można połączyć tak jak zrobiła to Katie Holmes z jeansami, białymi skarpetkami i jesiennym płaszczem. Kendall Jenner natomiast wybrała dopasowane spodnie i charakterystyczny dla niej dzianinowy top w stokrotki. Innym razem supermodelka połączyła buty Vagabond z jeansami i zawsze obecnymi białymi skarpetkami.