Wierzcie lub nie, księżna Cambridge i Paris Hilton miały na sobie identyczne sukienki. Kate Middleton w zeszły czwartek wieczorem założyła na premierę filmu „A Street Cat Named Bob” (Kot Bob i ja” wspaniałą, białą suknię  Self-Portrait. Kreacja miała plisowany dół z wysokim rozporkiem z przodu i koronkową górę wykończoną przepiękną stójką z motywem kwiatowym.

Bitwa na modę: Kate Middleton i Paris Hilton

Tę samą suknię założyła 35-letnia Paris Hilton, gwiazda „Simple Life”, na galę amfAR w Los Angeles w minionym tygodniu. Nie sądzę, żeby Panie konsultowały ze sobą swoje stroje i planowały wspólnie ich noszenie. Niemniej jednak zarówno księżna, jak i gwiazda reality show wypadły równie zachwycająco w tej samej stylizacji. Kate dobrała do sukni broszkę w kształcie maku oraz burgundowe szpilki i kopertówkę. Paris Hilton bardziej przypominała grecką boginię w delikatnej opasce na włosach i długich kolczykach.

Bitwa na modę: Kate Middleton i Paris Hilton

Czy zobaczymy jeszcze kiedyś obie Panie w bliźniaczych stylizacjach? Czas pokaże… Będziemy szukać ze swojej strony takich smaczków.