W samym sercu szwajcarskich Alp znajdziemy niekonwencjonalne miejsce do wypoczynku. Luksusowy hotel ekologiczny „Biała kapsuła” położony jest w Les Giettes, składa się z 15 domów w kształcie kapsuł – 10 standardowych i 5 rodzinnych. Specyficzne pokoje hotelowe wtopione są w naturalny krajobraz gór.

Każda kapsuła umieszczona została na drewnianej platformie, pełniącej rolę tarasu, z którego możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Pokoje wyposażone zostały w duże łóżko, w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem i toaletą. Ogrzewanie zapewnia piec opalany drewnem, przypominający dawną kozę. Każdy pokój pomieści od 2 do 4 osób. Pokoje rodzinne wyposażone zostały w te same udogodnienia, dodatkowo na antresoli możemy wykupić dwie dostawki dla dzieci.

Duże wykusze spełniające funkcję okien zapewniają wystarczającą ilość światła słonecznego. Jednocześnie mamy panoramiczny widok na otaczającą przyrodę. Luksusowy hotel ekologiczny oferuje różnorodny program zajęć na świeżym powietrzu w czasie pobytu. Wakacje w ekologicznych warunkach to miła równowaga pomiędzy campingiem w otoczeniu pięknych krajobrazów a relaksem w designerskim otoczeniu.