Najnowsze okulary przeciwsłoneczne Gucci „Cat-eye” to ukłon kultowej marki modowej w stronę lat 50. i 60. Otrzymaliśmy awangardowy dodatek, który czerpie inspirację z rzeźbiarskich motywów, które dominowały w tamtym okresie. Okulary przypominające klasyczny kształt kocich oczu, zostały podkreślone ostrymi, stożkowatymi krawędziami i oprawą z octanu w odcieniach pomarańczy, masy perłowej, szarości i czerni.

Awangardowe okulary przeciwsłoneczne Gucci

Luksusowe okulary zostały wyprodukowane we Włoszech, posiadają biało-szare soczewki i kultowe logo Gucci z zaakcentowanym detalem G w złotym metalicznym odcieniu. Oferują 100% ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB. Okulary inspirowane stylem retro wpisują się perfekcyjnie w bogatą estetykę włoskiej marki modowej oraz niekonwencjonalnego podejścia do mody projektanta Alessandro Michele.

Awangardowe okulary przeciwsłoneczne Gucci

Nowe okulary Gucci świadczą również o tym, że przemija długoterminowy trend nastawiony na prostotę i minimalizm. Powraca natomiast pragnienie klientów na blichtr, bogactwo i maksymalizm, a nowa moda ma się wyróżniać, a nie wtapiać, jak miało to miejsce do tej pory.