Nie można sobie tego wyobrazić, żeby Ariana Grande miała krótkie włosy. Długie włosy upięte w piękny kucyk od zawsze towarzyszyły artystce i były jej znakiem rozpoznawczym. Niedawno piosenkarka zadebiutowała w krótko ściętych włosach. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem na Instagramie. Powodem zmiany wyglądu artystki był Pete Davidson, a dokładniej koniec związku z nim. Na zdjęciu Grande chwali się nową fryzurą, czyli krótkim modnym cięciem sięgającym ramion.

Ariana Grande ścięła włosy!

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda dramatycznie zmienia wygląd włosów, zaskakując swoje wierne grono fanów. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy jej włosy były szare, różowe oraz w kolorze platynowego blondu. Wszystko to na potrzeby promocji nowego albumu Sweetener.

Ariana Grande ścięła włosy!

Autorką nietuzinkowych zmian na głowie Grande jest Chris Appleton. Fryzjerka współpracuje z wieloma sławnymi osobami takimi jak Kim Kardashian West i Jennifer Lopez.

Nowa fryzura młodej gwiazdy może sprawiać problemy przy upięciu w kucyk, z którym do tej pory piosenkarka kojarzona. Zmiana długości włosów to kolejny etap w życiu Ariany Grande. Czas pokaże, czy zwiąże się z krótką fryzurą na dłużej i czy wprowadzi nowe trendy do stylizacji włosów, które szybko są podchwytywane przez liczne grono fanek.