Amerykańska firma The Zen Succulent stworzyła ekskluzywne dodatki do wnętrz, będące esencją nowoczesnego minimalizmu. Zaprojektowane w zgodzie z zasadami filozofii starożytnego wschodu akwarium ZEN to połączenie klasycznych elementów natury – powietrza, ziemi oraz wody.


Utrzymane w stonowanej kolorystyce akwarium jest doskonałym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz. Rośliny zamknięte w naczyniu z przejrzystego, ciętego szkła tworzą niesamowity przestrzenny krajobraz.

Każde akwarium ZEN jest komponowane z żywych roślin, w zestawieniu odpowiednim dla ich naturalnego występowania. Proces projektowania Zen jest całkowicie organiczny. Rośliny są ręcznie układane w terrarium, dzięki czemu każda kompozycja jest wyjątkowa.

Akwaria są proste w utrzymaniu – wystarczy co kilka tygodni wymieniać wodę, by długo cieszyć się widokiem kwitnących w naczyniu roślin. W zestawie otrzymujesz dokładną instrukcję hodowli i specjalny drewniany patyczek do rozmieszczenia elementów mozaiki.

Akwaria ZEN są również doskonałym pomysłem na oryginalny prezent. Używane w kompozycjach ZEN Succulent japońskie kulki Marimo według wschodnich legend przynoszą obdarowanemu szczęście.