The Lady In Red… tak mogłaby zaśpiewać Adele. Gwiazda udowodniła, że w czerwonym jej do twarzy. Podczas rozdania brytyjskich nagród muzycznych BRIT Awards 2016 Adele miała na sobie gorącą, czerwoną suknię Giambattista Valli z kolekcji wiosna lato 2016. Na czerwonym dywanie prezentowała się perfekcyjnie.

Delikatne marszczenia i falbany, pięknie podkreślony dekolt i miękko opadające warstwy szyfonu. Doskonały makijaż z popisowym kocim okiem, odważną czerwoną pomadką, lekko zarumienionymi policzkami i potarganymi włosami. Z akcesoriów zwracał uwagę srebrny, inkrustowany pierścionek.

Adele w czerwieni

27-latka, pomimo swoich zaokrąglonych kształtów, zachwyciła nas i zaczarowała świeżością i lekkością. Nowa wyrazista stylizacja była miłą odmianą od ostatnich czarnych kreacji gwiazdy.

Warto dodać, że Adele zwyciężyła w kategorii Najlepszy Brytyjski Singiel przebojem „Hello”. Występując na O2 Arena, raz zmieniła kostium i pokazała się w mocno wzorzystej i błyszczącej cekinami sukience, kiedy wykonywała nowy przebój „When We Were Young”.

Ten wieczór piosenkarka zapamięta na długo.