1. Perfumy

Perfumy to sprawdzony, klasyczny prezent, który świetnie spisuje się w każdej sytuacji. Podarowanie ukochanemu mężczyźnie luksusowego flakonika perfum, to wyraz miłości, szacunku i uznania. To też okazja dla kobiety do tego, aby zasugerowała swojemu chłopakowi, jaki zapach do niego idealnie pasuje i zaproponowała mu np. najmodniejsze w ostatnim czasie perfumy, które niedawno pojawiły się na sklepowych półkach.

2. Kosmetyki

Zaraz po perfumach, jednym z najczęstszych wyborów, jest zestaw kosmetyków – idealny dla praktycznych panów. Mężczyźnie można podarować elegancki komplet do pielęgnacji ciała albo specjalne kosmetyki dla sportowców. Coraz popularniejsze są też zestawy dla brodaczy – akcesoria i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji modnej od kilku sezonów brody. Zapakowane w oryginalne pudełeczko, kosmetyki mogą okazać się walentynkowym prezentem trafionym w dziesiątkę.

3. Voucher na strzyżenie brody

Skoro noszenie brody stało się tak bardzo modne, to dlaczego nie podarować ukochanemu vouchera na wizytę w specjalnym salonie fryzjerskim? Takim, który jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn i w którym można skorzystać z profesjonalnej usługi strzyżenia i pielęgnacji brody. Tego rodzaju miejsca są obecnie niezwykle modne i można spotkać je w wielu miastach, dlatego zaplanowanie wizyty nie powinno stanowić żadnego problemu.

4. Odzież treningowa

Jeżeli mężczyzna jest typem sportowca, który regularnie uczęszcza na treningi i dba o swoją sylwetkę, to doskonałym pomysłem na prezent na walentynki może być odzież treningowa (do kupienie w ATAF). Męskie legginsy, t-shirty, szorty i bielizna to tylko kilka przykładów na odzież sportową sygnowaną światowymi markami. Wybierając spośród modnych wzorów i najlepszej jakości tkanin, można sprawić wiele przyjemności swojemu mężczyźnie, który z pewnością doceni tak praktyczny, a jednocześnie modny prezent walentynkowy, pozwalający mu rozwijać swoją sportową pasję.

5. Akcesoria sportowe

Odzież treningową można uzupełnić o akcesoria sportowe, które również ułatwią rozwijanie pasji. W ramach takiego prezentu można podarować wiele ciekawych rzeczy, poczynając od przydatnych gadżetów, takich jak butelka filtrująca wodę, a kończąc na przyrządach do ćwiczeń, np. sztangach, profesjonalnej macie do ćwiczeń czy drążku rozporowym. Rodzaj takiego prezentu powinien być uzależniony od rodzaju sportu, jaki uprawia ukochany oraz od tego, co faktycznie może mu się przydać, aby ćwiczenia były efektywniejsze.

6. Multitool

Sztuka przetrwania to temat, który interesuje wielu mężczyzn. Ale ukochany nie musi na co dzień uprawiać sportów ekstremalnych ani zaszywać się na cały weekend w lesie, aby móc podarować mu przydatny gadżet, np. multitool, który będzie składał się z kombinerek, nożyczek, przecinaka do drutu i otwieracza do butelek. To wielofunkcyjne narzędzie przyda się również na co dzień, np. na wycieczce rowerowej, ale i podczas wspólnego biwakowania nad jeziorem. Dzięki niemu, żadna butelka czy puszka z konserwą nie będzie już stanowiła oporu i bez problemu uda się ją otworzyć, jednym ruchem ręki uzbrojonej w multitoola.

7. Piwo dla konesera

Mało który mężczyzna nie docenia smaku piwa i wieczorów spędzanych z kolegami na oglądaniu meczu piłki nożnej, z butelką złocistego trunku w ręku. Warto więc podarować mu kraftowe piwo, które z pewnością zaskoczy szlachetnym smakiem i oryginalnym wyglądem. Picie rzemieślniczego piwa stało się bardzo modne, choć na co dzień rzadko się je kupuje dla samego siebie. Tym bardziej, taki prezent będzie ciekawym podarunkiem, który na pewno ucieszy niejednego mężczyznę.

Artykuł sponsorowany