odpowiedz

Eko moda

Wiesia12 ten post 02-06-2015 18:48
Hej dziewczyny,
ostatnio wszystko jest eko. Eko moda, eko żywność, eko ogrzewanie, eko kosmetyki.
Co o tej modzie myślicie?
Czy produkty eko naprawdę się różnią od tych zwyczajnych?
Jakie macie doświadczenia?
Kaja ten post 18-08-2017 09:45
Jestem jak najbardziej na tak jeżeli chodzi o styl życia EKO. W dzisiejszym świecie zawalonym wysoce przetworzoną żywnością, szkodliwą chemią w kosmetykach myślę, ze produkty eko są jedynym ratunkiem. Staram się dbać o środowisko dlatego nawet z zwykłych codziennych czynnościach robię wszystko, aby nie szkodzić Ziemi :) Używam np. toreb ekologicznych gdy idę do sklepu, a nie biorę za każdym razem foliowej reklamówki. Postanowiłam nawet ostatnio sama sobie taką eko torbę uszyć. Znalazłam super przepis na stronie http://przepisnaszycie.pl/przepis/86 na uszycie samodzielnie torby eko z chodniczka. Miałam akurat taki, który nigdzie mi nie pasował, a torba wyszła z niego świetna i służy mi na zakupach :)
Areanay ten post 22-02-2018 21:43
Eko moda to piękny slogan, jednak za nim najczęściej nic się nie kryje. Ładne słowo które jest puste i nic nie znaczy. Jeżeli naprawdę chcemy dbać o środowisko, powinniśmy zacząć od zmiany siebie.
Natalia ten post 01-03-2018 17:57
Zgadzam się w 100% z przedmówczynią, ekologia to przede wszystkim eko styl życia, który trzeba zacząć od siebie. Jestem tym, co jem, czyli zdrowe odżywianie się. Nie śmiecę, nie leję wody niepotrzebnie, nie kupuję za dużo, segregacja śmieci, recykling, sprzątanie po psie. no i najważniejsze, nie palę w piecu czym popadnie!!!
Majka ten post 12-04-2018 16:53
eko moda to ciekawy trend, sądzę, że konieczne jest poszanowanie dla przyrody w każdym aspekcie i każdej dziedzinie życia :-)
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1