odpowiedz

Nie potrafię rozmawiać z mężem

adela ten post 17-06-2015 13:46
Nie potrafię rozmawiać na poważne tematy z mężem.
Wstyd mi.
Chcę to zmienić w naszym małżeństwie od dłuższego czasu. Albo sobie żartujemy, albo rozmawiamy o życiu np. jak było w pracy, są to bardziej opowiadania, jedno drugiego słucha itp. A my mamy ciche dni, po czym zachowujemy się jakby nigdy nic. Albo piszemy sobie listy/ smsy, bo łatwiej przelać mi emocje na papier niż mówić (a to raczej normalne nie jest).
Druga sprawa.
Obecny problem: seks raz w tyg. max 2
Moje libido spadło poniżej zera.
Urodziłam córkę (już ma 8,5mca) a ciąża była zagrożona, więc w czasie ciąży zbliżeń nie było za wiele (pobyty w szpitalach non stop).
Oddalamy się od siebie. Ja robię wszystko aby wszyscy byli zadowoleni. Dbam o dziecko, dom, męża. Za dużo mam na głowie. Mąż pomaga, ale mimo wszystko kto ma dziecko ten wie, chodzę niewyspana, rozdrażniona, a wieczorem godz. 20 a ja padam na twarz. Mąż niby to rozumie, ale... zamiast przyjść się poprzytulać, porozmawiać, zasnąć obok- gra na xboksie do 1 w nocy.
Jakieś rady?

Trzecia sprawa: jestem na macierzyńskim, a mąż od 2mcy w domu na L4.
Staram się dbać o czystość w domu. A ten, gdy tylko biorę miotłę do ręki, nazywa mnie wariatką, nie rozumie, że dziecko raczkuje i zjada okruchy, dla niego to paranoja jak można codziennie sprzątać (ogarniam, nie robię generalnego porządku). "A później narzekasz że jesteś zmęczona, zostaw to, zajmij się dzieckiem"
Obiad też na szybko robię.
Najważniejsza jest dla mnie córka.
Boję się, że małżeństwo mi się rozsypuje.
Proszę o pomoc.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1