odpowiedz

problem z kruszącymi się włosami

salamandra ten post 18-06-2013 13:30
WITAM !

Moje włosy przeszły wiele zabiegów chemicznych związanych z przejsciem do koloru blond , w tym miesiącu miały miejsce az 3 rozjasniania i farbowania. Kiedyś miałam włosy do pasa grube i mocne , nigdy nie farbowane. Z czasem moje włosy po kilkuletnich zabiegach stały się słabsze , straciłam połowe włosów. Obecnie mam włosy do łopatek , jednak są one wycieniowane tak ,że włosy na czubku głowy są do ucha. Eksperymentowanie na włosach zakończyło sie kolorem jasnego brązu. Moje włosy są strasznie zniszczone a co najgorsze mocno się kruszą i plączą. Odstawiłam jakie kolwiek farbowanie , suszenie i prostownice. Stosuję maski regeneracyjne jednak nie jest to w stanie odbudować moich włosów. Chciała bym mieć włosy jednakowej długosci , jednak zdaje sobie sprawe ,że włosy które się kruszą nie rosną. Moje pytanie więc brzmi , czy jest jakis sposób by włosy sie nie kruszyły? Czy jedynym wyjściem jest obcięcie włosów do ucha , mimo iż tego wolała bym uniknąc bo szkoda mi ich obcinać.:(  Proszę o poradę.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1