odpowiedz

czy mam wychodzic za maz?

alona6 ten post 23-09-2009 10:09
Witam wszytskich!
w pazdzierniku mam slub, jednak nie wiem czy powinnam wychodzic za piotra. kazdy mi mowil, ze to normlane ze czlowiek zaczyna sie zastanwiac przed slubem, jednak ja sama nie wiem.boje sie ze slub zamknie mi wiele furtek. chce pracowac, byc niezalezna. a taka prawda, ze wyjde za maz, dzieci i sie okaze ze mam 40 lat bez doswiadczenia w pracy. maz mnie zostawi dla mlodszej, i bede zyla z 600zl (za alimenty)
Germana ten post 28-07-2015 00:17
Ja jestem na TAK dla ślubów. Obecnie jestem już prawie 2 lata po ślubie cywilnym , za rok planujemy ślub kościelny . Osobiście szanuję wszystkie pary które z różnych przyczyn czy poglądów nie chcą brać ślubu , naprawdę szanuję . Osobiście jednak nie wyobrażam sobie swojego życia bez ślubu .
Po pierwsze mam faceta którego kocham , jest nam dobrze .
Po drugie wiem ,że jest to facet z którym chce spędzić resztę życia .
Po trzecie świetnie jest mówić "To jest mój mąż ".
Po czwarte -nie wyobrażam sobie ,żeby w przyszłości moje dziecko nosiło inne nazwisko niż ja .
Po piąte- gdy mój mąż wylądował w szpitalu byłam dumna ,że na pytanie lekarki "Kim Pani jest?" mogłam odpowiedzieć "ŻONĄ" i nie było problemu z uzyskaniem jakichkolwiek informacji.

Byłoby jeszcze bardzo dużo przykładów dlaczego wzięłam ślub . Zawsze chciałam być żoną ukochanego mężczyzny. Uśmiechnięta I nie chodzi tu teraz bym podawała jeszcze wiele plusów MAŁŻEŃSTWA bo każdy ma swoje zdanie tylko osobiście mówię TAK dla ślubów . Nie wyobrażam sobie inaczej. =)
Lilka ten post 07-09-2015 20:13
Eh ... przyznam się, że ja miałam przez chwile. Na dodatek pare osob mi podsycało te wątpliwości .. ale już przeszło chyba.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1