odpowiedz

szybkie chudnięcie

darusia ten post 07-06-2017 10:04
Zanim mnie zlinczujecie bo nie da sie szybko schudnąc chce sie wytłumaczyć z tematu ;p odchudzałam sie jakieś 4 lata temu ale potem zaszłam w ciąze i troche przybyło kilogramów. Częściowo już je zrzuciłam ale jeszcze sporo zostało. Nie za bardzo mam czas na jakieś regularne fitnesy ale wiem że jest jakies urządzenie które szybciej niż inne spala kalorie. Wpisywałam w google ale albo nic takiego się nie wyświetla albo się wyswietlają różne. Wy pewnie wiecie bo się znacie. Pomożecie?
 :-P
izka ten post 07-06-2017 12:36
To jest troche tak że różnym ludziom różne rzeczy pomagają, jeden szybciej chudnie na rowerze, inny na orbim, musiałabys popróbować co pomoże tobie
Ania_ABCfitness ten post 08-06-2017 12:40
Pewnie masz na myśli orbitrek. Przyjęło się, że najszybciej przynosi efekty, ponieważ trening na nim jest bardzo intensywny, ale osoba ćwicząca tak tego nie odczuwa. Dzięki temu w tym samym czasie może spalić więcej kalorii niż na przykład na bieżni. Orbitrek jest często wybierany przez kobiety, które chcą wrócić do formy po ciąży. Po pierwsze, ze względu na zadowalające i stosunkowo szybkie efekty, jakie przynosi. Po drugie, ponieważ nie hałasuje w czasie treningu, więc można z niego korzystać w czasie drzemki maluchów ;) Więcej zalet tego urządzenia opisujemy na blogu: https://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7. Jeżeli chodziło Ci o ten sprzęt i będziesz chciała dokonać zakupu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Chętnie też doradzę w razie dodatkowych pytań.
darusia ten post 12-06-2017 13:51
Ha wiedzialam że mi pomożecie! Tak, chyba o orbitek mi chodziło, brzmi właśnie tak jak kiedys gdzieś czytałam. Dzięki! a jaki byłby najlepszy dla takiej średniozaawansowanej osoby do średnio regularnych treningów?
Ania_ABCfitness ten post 19-06-2017 12:28
“Średnio regularne treningi” nie przyniosą efektu, o jakim marzysz ;) Aby pozbyć się zbędnych kilogramów, musisz być konsekwentna i ćwiczyć systematycznie, nie zapominając o diecie, która współgrać będzie z treningiem. Najpopularniejsze są orbitreki magnetyczne ze średniej półki cenowej - mogą z nich korzystać tak zaawansowane, jak i początkujące osoby. Polecam Twojej uwadze najnowszy model w ofercie naszego sklepu ABCfitness Sapphire SG-915E Strider https://www.abcfitness.pl/fitness-i-silownia-c125/sprzet-fitness-c5/orbitreki-trenazery-c8/orbitrek-magnetyczny-sapphire-sg-915e-strider-p1936. Siedmiokilogramowe koło zamachowe, solidna konstrukcja, antypoślizgowe płozy, regulowana trudność ćwiczeń, rolki ułatwiające transport, sensory pulsu - wszystko to wpływa na komfort użytkowania. Na naszej stronie znajdują się też inne modele, w tym elektromagnetyczne, z bardziej zaawansowanym systemem komputerowym, dające jeszcze większe możliwości treningowe. Jeśli któryś Ci się spodoba, zadzwoń: 789 401 188.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1