odpowiedz

Singielka na wakacjach

Elwira12 ten post 03-02-2016 00:15
Niedawno rozstałam się ze swoim facetem po pięciu latach. Ale - mniejsza o to. Do tej pory zawsze jeździliśmy na urlopy razem. W tym roku przyjdzie mi wyjechać gdzieś sama. Mam w planach znów Bieszczady, albo w końcu Tatry. Przyznam, że trochę się tego obawiam. O ile weekendy staram się jakoś wypełniać sobie na maksa, o tyle na dłuższym wakacyjnym pobycie może już nie być tak ciekawie. Bo ile można samotnie łazić po górach, zwłaszcza w pojedynkę? Chociaż kocham góry, ale nie chcę nikogo szukać na siłę, tylko po to, żeby nie być sama.

Powiedzcie mi więc, czy któraś kiedyś zaliczyła taki samotny urlop? A może właśnie na takim wyjeździe poznałyście kogoś ciekawego, miłość swojego życia? Jak zorganizować sobie wtedy czas, żeby nie zwariować? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
K... ten post 11-02-2016 18:07
Mieszkam w Bieszczadach , całe życie chodzę w góry sam , jest miło , można usiąść , pocieszyć się wiatrem , widokami , też jest całkiem miło , nie wiem jak by było iść z kimś bliskim ale nie ma się czego bać . W takich miejscach się nie ma czasu myśleć o samotności .
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1