odpowiedz

MlMach

Sandra3333 ten post 07-01-2016 22:52
Witam serdecznie

Chciałabym zapytać, czy któraś z pań odwiedzających to forum działa w jakimś biznesie MLM. Jest ich na naszym rynku już całkiem sporo.

Pytam, ponieważ wiem, że w każdej z tych firm, setki kobiet odniosły i wciąż odnoszą ogromne sukcesy, zarabiając 4-5-cyfrowe kwoty każdego miesiąca.

Jakie są wrażenia pań odnośnie pracy w systemie marketingu wielopoziomowego, czy są panie liderkami grup, czy może wręcz odwrotnie - nie udało się paniom rozwinąć skrzydeł w tego typu biznesie i są panie do niego negatywnie nastawione?

Byłabym wdzięczna za podzielenie się swoim doświadczeniami.
Rose. ten post 03-03-2016 01:23
Multi Level Malversation - moj kolega działał kiedys w takiej strukturze i dał sobie spokój, tam trzeba ciągle kogos wciagac zeby wyjśc na swoje, poza tym tego rodzaju działalność jest na bakier z obowiazujacym prawem i naprawde poważnie sie zastanów czy chcesz w to brnąć. Jesli ta firma do której startujesz nazywa sie Polish financial Group lub podobnie to daj sobie spokój bo naprawde nie warto.
Garcia ten post 10-03-2016 22:14
Ja działam w sprzedaży bezpośredniej, różni się to troszkę od typowego MLM, ale również polega na budowaniu struktury.
W takich działalnościach na początku wkłada się dużo swojej pracy, swoich myśli i swojego czasu, ale nie mówię że na marne. Jeżeli robi się to dobrze to można na tym wyjść dobrze. Znam kilka osób które tylko z tego się utrzymują i nie wyobrażają sobie innej pracy, bo oprócz tego np wychowują dzieci, studiują czy zajmują się innymi sprawami, które nie pozwolą im na pracę na etacie. A praca bardzo przyjemna bo w kosmetykach, fakt nie jest ona dla każdego, znam wiele osób które próbowały i im nie wyszło i mówią że praca jest beznadziejna itp. a to wszystko zależy od człowieka i jego nastawienia i zaangażowania.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1