odpowiedz

tipsy - akryle czy zele

ola_m ten post 24-09-2008 16:49
sluchajcie chce sobie zrobic tipsy...tylko nie wiem jakie, czy akryle czy zelowe. slyszalam ze te pierwsze sa mocniejsze, ale tez bardziej szkodliwe
antyTIPS ten post 25-09-2008 10:44
ola_m napisał:
sluchajcie chce sobie zrobic tipsy...tylko nie wiem jakie, czy akryle czy zelowe. slyszalam ze te pierwsze sa mocniejsze, ale tez bardziej szkodliwe

dla mnie tipsy w ogole sa okropne...fu
gosia ten post 01-10-2008 23:12
cześć. ja zajmuje się zakładaniem tipsów, prawdę mówiąc nie przekonasz się które są lepsze dla Ciebie jeśli sama nie spróbujesz bo tak naprawdę bardzo dużo zależy od płytki twojego paznokcia. Ale krótko teraz o tych dwóch metodach:
1.AKRYL- jest twardszy od żelu ale to nie oznacza że trwalszy, czasem przez to że jest twardy aryl przy wszelkiego rodzaju urazach (np. gdy uderzysz w coś paznokciem albo go przytrzaśniesz)odpryskuje i łamie się bo nie jest tak plastyczny, na pewno jest on bardziej szkodliwy a właściwie jego opary, mimo że część liquidów (płynów których używa się do wykonania paznokci)jest bezwonna, mimo to akryl nie może być stosowany u kobiet w ciąży (zarówno u osób wykonujących paznokcie jak i klientek)
()()(chyba że osoba ma jakieś choroby dermatologiczne paznokci)
gosia ten post 01-10-2008 23:22
2.ŻEL- założenia żeli nie ma przeciwwskazań (chyba że osoba cierpi na jakąś chorobę dermatologiczną np. grzybice - grzybica pod tipsem rozwija się o wiele szybciej, a tips bardzo szybko zresztą odpada), żel jest plastyczny dlatego przy urazach lepiej się "zachowuje", za miast odpaść czy odprysnąć tylko delikatnie pęka. Jedynie żel położony na naturalną płytkę może odpryskiwać, ale to już kwestia indywidualna u każdej klientki.
Trzeba jednak pamiętać że trwałość i ładny wygląd zależy zarówno od sposobu założenia przez kosmetyczkę jak i od klientki (bo tak nawiasem mówiąc klientki bardzo lubią dłubać i podgryzać paznokcie zwłaszcza jak gdzieś dostanie się delikatnie powietrze :P)
olala ten post 03-10-2008 12:53
no wlasnie a ja caly czas podgryzam paznkocie....dlatego chyba tez musze miec tipsy :)
Henio4533 ten post 22-05-2015 14:46
A może takie i takie miłe panie
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1