odpowiedz

stół do tenisa

Sandra3333 ten post 27-10-2015 22:54
Cześć  Mam pytanko. Moje dzieciaki w szkole grają sobie w ping ponga, strasznie to polubiły, opowiadają o tym w domu nieustannie. Postanowiłam wiec zrobić im prezent na święta i kupić taki stół do nas do domu (mamy sporo miejsca, garaż, piwnice, gdzieś się upchnie  Piłeczki, rakietki itp to są jakieś grosze wiec to nie problem, ale nie wiem kompletnie jaki stół będzie ok, nie wiem nawet na co zwrócić uwagę. Fajnie by było gdyby dało się go przenosić z miejsca na miejsce, ale nie musi się nadawać na podwórko bo nie mamy ogródka, raczej będzie stal pod dachem. Ktoś z was w ogóle kupował coś takiego? Bo ja widziałam tylko w szkole
Lolaa ten post 26-11-2015 23:33
No taki stół tani nie jest, ja widziałam takie po 2,5-3 tysiące. Nie wiem, nie znam się na tym, ale takie do przemieszczania chyba są, widziałam takie na kółkach, ale co to i po ile - pojęcia nie mam. Poszukaj po jakichś sklepach sportowych, przejedz się gdzieś, pewnie nawet i w centrum handlowym się coś takiego znajdzie.
Lanina3 ten post 30-11-2015 21:19
Stół do domowych rekreacyjnych potrzeb nie musi wcale tyle kosztować. Mini-stoły nie są drogie, u nas ceny zaczynają się od 450 zł, a stoły pełnowymiarowe to wydatek od 650 zł (ale bez kółek transportowych). Jeśli podasz interesujący Cię zakres cenowy będę w stanie lepiej doradzić.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1