odpowiedz

Straciłam dziecko

Bejbe222 ten post 23-10-2015 17:48
Mój aniołek odszedł w 16 tygodniu ciąży. Nie wiem co mam ze sobą teraz zrobić. Bóle po poronieniu wywołują koszmary. Jak długo bóle i krwawienie będzie trwało? Pomocy!!! Oszaleje z rozpaczy.

Nie umiem sobie z tym poradzić.

Może ktoś, kto przeżył coś podobnego spróbuje mi jakoś pomóc?
psycholog ten post 26-10-2015 13:29
Szanowna Pani. Prosimy jak najszybciej skontaktować się z psychologiem. Pani potrzebuje wsparcia. Może być terapia grupowa. Do tego jak najwięcej kontaktu z rodziną i aktywność fizyczna. Rekomendujemy wyjazd w celu poukładania swojego życia od nowa.
Lora ten post 13-11-2015 00:31
bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. Nie przeżyłam tego co TY, nie jestem w stanie wiedzieć co czujesz...mam nadzieję że z czasem poczujesz się lepiej. Masz kogoś z kim możesz porozmawiać i się wyżalić? Przyjaciółkę, mamę, partnera?
Dziubek1 ten post 02-12-2015 23:35
Przykro mi z powodu tego, co się stało. Nie tylko Ty straciłaś dziecko, ale również jego ojciec. Oboje nawzajem będziecie dla siebie najlepszym wsparciem.
Jeśli wsparcie i rozmowa z najbliższymi nie przyniosą Ci ulgi, może warto poszukać pomocy u specjalisty? Duszenie rozpaczy w sobie nie jest zdrowe dla naszego ciała i ducha. Trzymam za Ciebie kciuki!
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1