odpowiedz

Wstydze sie kochać ze swoim facetem

Anastazja565 ten post 29-09-2015 15:57
Witam.
Mam problem dotyczący uprawiania seksu z moim facetem, mam 25 lat i kilka związków za sobą, ale dopiero teraz naprawdę zaczęło mi zależeć i chyba tak naprawdę się zakochałam. I tu zaczyna się problem, ponieważ od zawsze miałam kłopot z mniejszymi wargami sromowymi, są po prostu długie, a co za tym idzie, wstydzę się miłości francuskiej lub seksu w innej pozycji niż klasycznej. Przy wcześniejszych związkach też miałam z tym kłopot, ale moi eks aż tak nie nalegali na miłość francuska, a do innych pozycji z czasem się przemogłam. Wiem, że teraz będzie podobnie i z czasem przemogę się co do innych pozycji, ale problem dalej zostanie z miłością francuską, a mój strasznie na to nalega i już kończą mi się pomysły do kręcenia dlaczego nie chce. Ostatnio nawet już próbował ze mną o tym porozmawiać, że go też to podnieca i że w końcu bym mu dała, ale ja nie umiem się przemóc, strasznie się boje, że on się do mnie zniechęci i nie wiem co mam już robić. Bardzo go kocham i zależy mi na nim, ale też wstydzę się mu o tym powiedzieć, czy tym bardziej dać się tam dotknąć itp. Nie wiem co mam robić, może jest tu ktoś kto miał podobny problem, bo ja już nie mam pojęcia co robić?
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1