odpowiedz

Suczka czy pies?

Rita ten post 15-09-2015 20:04
Od wielu lat marzę o psie i bardzo możliwe, że w przeciągu najbliższych 3ech lat uda mi się to marzenie zrealizować, ponieważ na 99% wyprowadzę się z bloku, z miasta i wybudujemy nasz wymarzony dom na wsi. Moją ukochaną rasą jest owczarek niemiecki długowłosy i prawdopodobnie właśnie na tego psa ostatecznie się zdecydujemy. Ma tu miejsce jednak moje pytanie... Co lepiej kupić, suczkę czy psa? Jakoś zawsze myślałam, że fajniej mieć psa - nie ma problemu z cieczkami, nie trzeba sterylizować itp. Ale może znajdzie się na forum ktoś, kto miał podobny dylemat i wie coś więcej na ten temat? Z góry dziękuję za wszystkie rady!
Monalisa ten post 22-08-2016 12:46
Suczka to na pewno większa odpowiedzialność choćby ze względu na cieczkę.Jeśli jej nie wysterylizujesz to w te dni będą za wami biegać pieski a jak przez przypadek Ci zwieje to może wrócić z brzuszkiem ;) Jeśli już zdecydowałaś się na psiaka pamiętaj również o jego odpowiednim odżywianiu bo to jest zdecydowanie ważniejsza kwestia.Jeśli mogę coś zasugerować to z karm bardzo dobra jest Iams- ma dobry skład i jest w przystępnej cenie.Moje psiaki po prostu ją uwielbiają.I zadbaj o jakiś kojec w,którym psina będzie mogła odpoczywać.
odpowiedz

Strona [ 1 ] z 1